decembrie 2, 2022

Programul posturilor TV in romana si maghiara – 8.08.2019

PRO TV

rn

07:00 stirile Pro Tv 10:30 Vorbeste lumea 13:00 stirile Pro Tv 14:00 Cantec pentru doi 16:00 Lectii de viata 17:00 stirile Pro Tv 18:00 Ce spun romanii 19:00 stirile Pro Tv 20:30 Las fierbinti 21:30 Planeta Maimutelor: Invazia 23:30 Vecini de groaza 01:30 Cantec pentru doi (R) 03:00 Lectii de viata (R) 04:00 Vorbeste lumea (R) 06:00 Ce se intampla doctore ? (R) 06:30 Arena bucatarilor (R)

rn

PRO 2

rn

07:45 Numai iubirea (R) 09:00 Teleshopping 09:15 Razbunare pe tocuri (R) 10:15 Pretul dragostei (R) 11:15 Teleshopping 11:45 Cealalta familie a sotului meu (R) 13:45 Teleshopping 14:00 Te voi gasi, te voi iubi (R) 15:00 Razbunare pe tocuri (R) 16:00 Vieti schimbate 17:00 Inimi si lacrimi 18:00 Te voi gasi, te voi iubi 19:00 Cealalta familie a sotului meu 21:00 Razbunare pe tocuri 22:00 Pretul dragostei 23:00 Numai iubirea 00:00 Cealalta familie a sotului meu (R) 02:00 Vieti schimbate (R) 02:45 Inimi si lacrimi (R) 03:45 Doctorul casei 04:15 Pretul dragostei (R) 05:00 Te voi gasi, te voi iubi (R) 05:45 Inimi si lacrimi (R) 06:45 Vieti schimbate (R)

rn

ANTENA 1

rn

07:00 Observator 09:00 Neatza cu Razvan si Dani 12:00 Observator 14:00 Surorile 16:00 Observator 17:00 Gazda perfecta 19:00 Observator 20:00 iUmor ExtraViral – Best of 21:30 G.I. Joe: Represalii 23:30 Insula iubirii (R) 03:00 Observator (R) 04:00 Surorile (R) 06:00 Observator

rn

KANAL D

rn

07:30 Teleshopping 08:15 Pastila de ras 08:45 Teleshopping 09:15 Kosem 11:00 Puterea dragostei 12:00 stirile Kanal D 13:00 in cautarea adevarului 15:00 Cash Taxi (R) 16:30 Vacanta Mare: Comoara din Sadova 17:00 Puterea dragostei 19:00 stirile Kanal D 20:00 Mireasa din Istanbul 23:15 Roata norocului (R) 01:15 stirile Kanal D (R) 02:15 Puterea dragostei (R) 04:30 in cautarea adevarului (R) 06:00 Teleshopping (R) 06:30 Pastila de ras 06:45 stirile Kanal D (R)

rn

PRIMA TV

rn

07:55 Ciclism: Turul Frantei 08:55 Snooker: Campionatul International, la Daqing, in China 09:55 Campionatul Mondial de motociclism viteza, etapa din Austria 10:45 Campionatul Mondial de motociclism viteza, etapa din Austria 11:45 Campionatul Mondial de motociclism viteza, etapa din Austria 12:45 Ciclism: Turul Poloniei 14:00 Campionatul Mondial de motociclism viteza, etapa din Austria 15:00 Campionatul Mondial de motociclism viteza, etapa din Austria 16:00 Campionatul Mondial de motociclism viteza, etapa din Austria 17:00 Snooker: Campionatul International, la Daqing, in China 17:30 Ciclism: Turul Frantei 18:30 Ciclism: Turul Poloniei 19:30 Snooker: Campionatul International, la Daqing, in China 20:15 Fotbal: Premier League 21:15 Fotbal: Premier League 21:45 Fotbal: Premier League, in Anglia 00:00 stirile Eurosport 00:05 Ciclism: Turul Poloniei 01:25 stirile Eurosport 01:30 Atletism: Campionatul European pe echipe, la Bydgoszcz, in Polonia 02:30 Snooker: Campionatul International, la Daqing, in China 04:00 Ciclism: Turul Frantei 05:00 Ciclism: Turul Poloniei 06:00 Ciclism: Turul Frantei

rn

EUROSPORT

rn

07:00 Documentar 360 Geo (R) 08:00 Eroii n-au varsta (R) 08:55 Discover Romania 09:00 Lonesome dove: suflet de pistolar (R) 09:55 Generatia Fit 10:00 Castiga Romania! 11:00 Ferma (R) 12:00 Telejurnal TVR 2 12:40 Teleshopping 13:00 Cultura minoritatilor 13:30 Pescar hoinar (R) 14:00 Documentar 360 Geo 15:00 Vibe By Ioana Voicu (R) 15:30 Zile cu stil (R) 16:00 Lonesome dove: suflet de pistolar 16:55 Vara amintirilor 17:45 Drag de Marea mea! 18:45 E vremea ta! 19:00 Telejurnal TVR 2 20:00 Gala Umorului 21:10 Umbrele trecutului 22:50 Discover Romania 23:10 Ultimul sarut 01:00 Femei de 10, barbati de 10 (R) 01:55 Femei de 10, barbati de 10 (R) 02:45 Umbrele trecutului (R) 04:15 Ultimul sarut (R) 05:55 Imnul Romaniei 06:00 Cap compas (R) 06:30 Teleshopping

rn

PRO CINEMA

rn

07:00 Matinal 08:00 Matinal 09:00 Matinal 10:00 Ca’n viata 11:00 Ca’n viata 11:45 Teleshopping 12:20 Legendele palatului: Regele Geunchogo 13:20 5 minute de istorie cu Adrian Cioroianu (R) 13:30 Cronici Mediteraneene 14:00 Telejurnal 14:55 Vorbeste corect! 15:10 Opre Roma 16:00 EURO polis 16:50 Legendele palatului: Regele Geunchogo 17:50 Vorbeste corect! (R) 18:00 Lumini si umbre: Partea II 19:00 Povestea Cerbului de Aur 19:30 100 de povesti despre Marea Unire 19:40 Sport Meteo 20:00 Telejurnal 21:10 Viata dubla 23:00 Legende si mistere 23:30 #Creativ 00:00 Telejurnal 00:30 Lumini si umbre: Partea II (R) 01:30 Povestea Cerbului de Aur (R) 02:00 Viata dubla (R) 03:40 Vizita de lucru (R) 04:05 Profesionistii… cu Eugenia Voda (R) 05:00 Legende si mistere (R) 05:30 Imnul Romaniei 05:35 Teleshopping 06:30 Cronici Mediteraneene (R)

rn

TVR 2

rn

08:30 Arestat la domiciliu 10:45 La bloc (R) 13:00 Domnul si doamna Stewart (R) 14:30 Cumplitul adevar (R) 16:30 Muppets in spatiu 18:15 La bloc 20:30 Ultima calatorie: Goana dupa adevar 22:30 Din culise 00:15 Dragoste de proba 02:30 Din culise (R) 03:45 Arestat la domiciliu 04:15 La bloc (R 06:15 Ce spun romanii (R)

rn

TVR 1

rn

07:20 Focus (R) 08:00 Elisa (R) 09:30 Teleshopping 10:00 Starea natiei (R) 11:00 Teleshopping 11:30 Chef Dezbracatu’ (R) 12:00 Teleshopping 14:00 Camera de ras 14:30 Teleshopping 15:05 Iancu Jianul, zapciul (R) 17:00 Elisa 18:00 Focus 18 19:30 Mama mea gateste mai bine 20:30 Pentru patrie – Partea a II-a 22:30 Iancu Jianu, haiducul 01:00 Pentru patrie (R) – Partea a II-a 03:00 Mama mea gateste mai bine (R) 04:00 Trasniti (R) 05:30 Apel de urgenta (R) 06:50 Teleshopping

rn

M1

rn

6.55 Azi dimineata. 9.52 Azi inainte de masa 13.01 Jurnal de pranz 13.55 Azi dupa masa 14.35 Unio 28 15.35 Gospodarul maghiar 16.35 Varsta 17.35 Esti acasa 18.53 Asta seara 19.00 Jurnal 20.05 Varsta 22.25 Jurnalul celor din V4 22.30 Jurnal mondial 22.50 Azi noapte 1.02 Jurnal de inchidere

rn

RTL Club

rn

7.00 Mag. de dimineata 10.05 Astro Show 12.55 Suleiman – ser. turc 15.25 Glades – crime pe litoral – ser. am. 16.35 Elif – pe drumul iubirii – ser. turc 17.45 Zdrobit – ser. turc 19.00 Jurnal RTL 21.05 Micul nostru sat – ser. magh. 22.10 intre prieteni – ser. magh. 22.45 Dumnezeul mi-a dat like – ser. am. 1.25 CSI: investigatorii din Miami – ser. am. 3.15 Glont – film am.

rn

Duna

rn

8.15 Cinci continente 8.45 Prietenii lui Noe 9.20 Labirintul sortilor- ser. turc 10.10 Doctorul din province – ser. germ. 13.02 Jurnal 13.50 Pastratorii gusturilor – ser. gastr. 15.20 Almendro – copacul vietii – film austr. 16.20 Dragoste infinita – ser. turc 17.10 Mama veterinara – ser. germ. 20.30 Patrula in Alpi – ser. it. 21.35 Ultima noapte la Paris – film fr-germ. 23.05 Macbeth – film am-engl-fr.

rn

Tv2

rn

7.15 Moca – mag. de dimineata 9.50 Exista o singura familie – ser. australian 11.45 Lumea astro 13.30 Bani murdari, dragoste curata – ser. turc 14.35 Walker, copoiul din Texas – ser. am. 15.40 Ramon, dragostea mea – ser. mex. 16.40 Pasarica – ser. turc 22.50 Pixel – film am. 1.30 Detectivi privati – ser. magh. 5.15 in capcana – ser. germ.

rn

 

Lasă un răspuns

NOTA: sunt interzise injuriile, incitările la ură ori violență, cuvintele obscene și atacul la persoană. Publicația „Graiul Sălajului” nu răspunde pentru opiniile postate în rubrica de comentarii, responsabilitatea formulării acestora revenind integral autorului comentariului. Orice persoană care se consideră prejudiciată de conținutul unui comentariu, are posibilitatea să solicite ștergerea comentariului respectiv, în baza unei cereri în acest sens, transmise pe adresa de email a redacției: graiulsj@unisys.ro

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *