noiembrie 26, 2022

Programul posturilor TV in romana si maghiara – 24.07.2019

PRO TV
07:00 stirile Pro Tv 10:30 Vorbeste lumea 13:00 stirile Pro Tv 14:00 Elixirul dragostei 16:00 Lectii de viata 17:00 stirile Pro Tv 18:00 Ce spun romanii 19:00 stirile Pro Tv 20:30 Las fierbinti 21:30 Hitman 23:30 stirile Pro Tv 23:45 Razboiul lui Connors 01:30 Elixirul dragostei (R) 03:00 Vorbeste lumea (R) 05:00 Ce spun romanii (R) 06:00 stirile Pro Tv

rn

PRO 2
07:00 Vieti schimbate (R) 08:00 Te voi gasi, te voi iubi (R) 09:00 Teleshopping 09:15 Razbunare pe tocuri (R) 10:15 Inimi si lacrimi (R) 11:15 Teleshopping 11:45 Cealalta familie a sotului meu (R) 13:45 Teleshopping 14:00 Te voi gasi, te voi iubi (R) 15:00 Razbunare pe tocuri (R) 16:00 Vieti schimbate 17:00 Inimi si lacrimi 18:00 Te voi gasi, te voi iubi 19:00 Cealalta familie a sotului meu 21:00 Razbunare pe tocuri 22:00 Mostenirea 23:00 Vieti schimbate (R) 00:00 Cealalta familie a sotului meu (R) 02:00 Mostenirea (R) 02:45 Doctorul casei (R) 03:30 Daria, iubirea mea 04:15 Ce se intampla doctore ? (R) 04:30 Mostenirea (R) 05:15 Te voi gasi, te voi iubi (R) 06:00 Inimi si lacrimi (R)

rn

ANTENA 1
07:00 Observator 08:00 Neatza cu Razvan si Dani 12:00 Observator 14:00 Surorile 16:00 Observator 17:00 Acces direct 19:00 Observator 20:00 Poftiti pe la noi! 23:30 Xtra Night Show 01:00 Observator (R) 02:00 Acces direct (R) 04:00 Surorile (R) 06:00 Observator

rn

KANAL D
07:30 Teleshopping 08:15 Pastila de ras 08:45 Teleshopping 09:15 Kosem 11:00 Puterea dragostei 12:00 stirile Kanal D 13:00 in cautarea adevarului 15:00 Teo Show 17:00 Puterea dragostei 19:00 stirile Kanal D 20:00 Mireasa din Istanbul 23:00 Cash Taxi 00:30 stirile Kanal D (R) 01:30 Puterea dragostei (R) 04:00 in cautarea adevarului (R) 05:30 Pastila de ras 06:00 Teleshopping (R) 06:30 Pastila de ras 06:45 stirile Kanal D (R)

rn

PRIMA TV
07:20 Focus (R) 08:00 Elisa (R) 09:30 Teleshopping 10:00 Mama mea gateste mai bine (R) 11:00 Teleshopping 11:30 Happy News (R) 12:00 Teleshopping 14:00 Camera de ras 14:30 Teleshopping 15:05 Actiunea Autobuzul (R) 17:00 Elisa 18:00 Focus 18 19:30 Mama mea gateste mai bine 20:30 Bill 23:00 Nemuritorii filmului: Draga Olteanu Matei in dialog cu Ana Ularu 01:00 Bill (R) 03:00 Mama mea gateste mai bine (R) 04:00 Trasniti (R) 05:30 Apel de urgenta (R) 06:50 Teleshopping

rn

EUROSPORT
07:30 Ciclism: Turul Frantei 09:30 Raliuri: Acces in culisele ERC 10:05 Ciclism: Turul Frantei astazi 11:05 Calarie: Marele slem Rolex 12:10 Ciclism: Turul Frantei astazi 13:15 Ciclism: Turul Frantei 18:30 Ciclism: Turul Frantei – Extra 19:05 Scrima: Campionatul Mondial, la Budapesta, in Ungaria 20:00 stirile Eurosport 20:05 Raliuri: Acces in culisele ERC 20:35 Jocurile olimpice: Legende vii 21:00 Jocurile olimpice: Legende vii 21:30 Jocurile olimpice: Legende vii 22:00 Ciclism: Turul Frantei astazi 23:10 stirile Eurosport 23:15 Formula e: Campionatul FIA, la New York, in Statele Unite 00:15 Curse de masini: Challenge-ul Mondial Blancpain GT, la Zandvoort, in Olanda 00:45 Jocurile olimpice: Legende vii 01:00 Ciclism: Turul Frantei astazi 02:00 Raliuri: Campionatul European de raliuri, la Roma, in Italia 02:30 Scrima: Campionatul Mondial, la Budapesta, in Ungaria 04:00 Ciclism: Turul Frantei 06:00 Caiac-canoe: Cupa Mondiala, la Ljubljana, in Slovenia 06:45 Caiac-canoe: Cupa Mondiala, la Ljubljana, in Slovenia

rn

TVR 2
07:00 Documentar 360° Geo (R) – Laptele de camila-leacul din Kazahstan 08:00 Fram (R) 09:00 Lonesome dove: suflet de pistolar (R) 09:55 Generatia Fit 10:00 Castiga Romania! 11:00 Drag de Romania mea (R) 12:00 Telejurnal TVR 2 12:40 Teleshopping 13:00 Cultura minoritatilor 13:30 Cap compas (R) 14:00 Documentar 360° Geo – Madagascar-traficul cu testoase Angonoka 15:00 Fram (R) 16:00 Lonesome dove: suflet de pistolar 16:55 Oanapp 17:55 Primaverii 18:45 E vremea ta! 19:00 Telejurnal TVR 2 20:10 Vine Sartana! 22:10 Caracatita 23:20 Castiga Romania! (R) 00:20 Vine Sartana! (R) 02:05 Oanapp (R) 02:55 E vremea ta! (R) 03:10 Telejurnal TVR 2 (R) 04:00 Caracatita (R) 05:00 Gala Umorului (R) 05:55 Imnul Romaniei 06:00 Poate nu stiai 06:15 Teleshopping

rn

PRO CINEMA
07:30 Arestat la domiciliu 09:30 La bloc (R) 12:00 Cody Banks 14:00 Sejur cu surprize 16:00 Modelul 18:15 La bloc 20:30 Intelegerea 22:30 Vampirii desertului 00:30 Intelegerea (R) 02:30 Vampirii desertului (R) 04:00 La bloc (R) 05:00 La Maruta (R) 06:45 Arestat la domiciliu

rn

TVR 1
07:00 Matinal 08:00 Matinal 09:00 Matinal 10:00 Ca’n viata 11:00 Ca’n viata 11:45 Teleshopping 12:20 Legendele palatului: Regele Geunchogo (R) 13:30 Cooltura 14:00 Telejurnal 14:55 Vorbeste corect! 15:10 Convietuiri 16:50 Legendele palatului: Regele Geunchogo 18:00 Lumini si umbre: Partea II 19:00 Romani care au schimbat lumea 19:30 100 de povesti despre Marea Unire 19:40 Sport Meteo 20:00 Telejurnal 21:00 Romania 9 22:10 Che: Part Two 00:20 Telejurnal 00:50 Lumini si umbre: Partea II (R) 01:50 Romani care au schimbat lumea (R) 02:20 Che: Part Two (R) 04:30 Vorbeste corect! (R) 04:35 M.A.I. aproape de tine (R) 05:00 Levintza prezinta (R) 05:30 Cooltura (R) 05:55 Imnul Romaniei 06:00 Romania 9 (R)

rn

M1
6.55 Azi dimineata 9.50 Azi inainte de masa 13.01 Jurnal de pranz 13.55 Azi dupa masa 14.35 Biserica vie 15.35 Expres carpatin 16.35 Banca de scoala 18.33 Familia 19.30 Jurnal 20.05 Planeta albastra 20.30 Jurnal 20.34 Asta seara 22.30 Jurnal mondial 22.51 Asta-noapte 24.02 Jurnal de inchidere

rn

RTL CLUB
7.00 Mag. de dimineata 10.05 Astro show 12.50 O nevasta noua de tot – ser. am. 13.20 Suleiman – ser. turc 15.40 Glades, crime pe litoral – ser. am. 16.45 Elif, pe drumul iubirii – ser. turc 17.50 Zdrobit – ser. turc 19.00 Jurnal RTL 21.05 Micul nostru sat – ser. magh. 22.05 intre prieteni – ser. magh. 23.50 Mr. Whiskey – ser. am. 1.30 CSI: investigatorii din Miami – ser. am.

rn

DUNA
7.00 Jurnal 8.15 Ecranul nostru – em. in lb. rom. 9.20 Labirintul sortilor – ser. turc 10.05 Doctorul din provincie – ser. germ. 13.02 Jurnal 13.50 Aventuri culinare in jurul lumii – ser. gastr. germ. 15.25 Raurile de frontiera ale Europei: Tana 16.20 Dragoste infinita – ser. turc 17.10 Agentul Rex 18.05 Mama veterinara – ser. germ. 20.30 Patrula in Alpi – ser. it. 21.35 Mattoni 5 – ser. ceh 22.40 Insula lui Pietro – ser. it.

rn

V 2
7.15 Moca – mag. de dim. 9.50 Exista o singura familie – ser. australian 11.45 Lumea astro 13.30 Bani murdari, dragoste curata – ser. turc 14.35 Walker, copoiul din Texas – ser. am. 16.40 Ramon, dragostea mea – ser. mex. 17.45 Pasarica – ser. turc 22.50 Domnisoare de onoare 2 – film am. 2.00 Detectivi privati 5.30 in capcana – ser. germ.

Lasă un răspuns

NOTA: sunt interzise injuriile, incitările la ură ori violență, cuvintele obscene și atacul la persoană. Publicația „Graiul Sălajului” nu răspunde pentru opiniile postate în rubrica de comentarii, responsabilitatea formulării acestora revenind integral autorului comentariului. Orice persoană care se consideră prejudiciată de conținutul unui comentariu, are posibilitatea să solicite ștergerea comentariului respectiv, în baza unei cereri în acest sens, transmise pe adresa de email a redacției: graiulsj@unisys.ro

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *