noiembrie 29, 2022

Programul posturilor TV in romana si maghiara – 2.08.2019

PRO TV
07:00 stirile Pro Tv 10:30 Vorbeste lumea 13:00 stirile Pro Tv 14:00 Pofta de iubire 16:00 Lectii de viata 17:00 stirile Pro Tv 18:00 Ce spun romanii 19:00 stirile Pro Tv 20:30 Las fierbinti 21:30 Chappie 00:00 Cursa letala: 2050 02:00 Pofta de iubire (R) 04:00 Vorbeste lumea (R) 06:00 Ce se intampla doctore ? (R) 06:30 Arena bucatarilor (R)

rn

PRO 2

rn

07:00 Vieti schimbate (R) 08:00 Te voi gasi, te voi iubi (R) 09:00 Teleshopping 09:15 Razbunare pe tocuri (R) 10:15 Inimi si lacrimi (R) 11:15 Teleshopping 11:45 Cealalta familie a sotului meu (R) 13:45 Teleshopping 14:00Te voi gasi, te voi iubi (R) 15:00 Razbunare pe tocuri (R) 16:00 Vieti schimbate 17:00 Inimi si lacrimi 18:00 Te voi gasi, te voi iubi 19:00 Cealalta familie a sotului meu 21:00 Razbunare pe tocuri 22:00 Mostenirea 23:00Vieti schimbate (R) 00:00 Cealalta familie a sotului meu (R) 02:00 Mostenirea (R) 02:45 Doctorul casei (R) 03:30 Daria, iubirea mea 04:15 Ce se intampla doctore ? (R) 04:30 Mostenirea (R) 05:15 Te voi gasi, te voi iubi (R) 06:00 Inimi si lacrimi (R)

rn

ANTENA 1

rn

07:00 Observator 08:00 Neatza cu Razvan si Dani 12:00 Observator 14:00 Surorile 16:00 Observator 17:00 Acces direct 19:00 Observator 20:00 iUmor 21:30 G.I. Joe: Ascensiunea Cobrei 23:30 Insula iubirii (R) 03:00 Observator (R) 04:00 Surorile (R) 06:00 Observator

rn

KANAL D

rn

07:30 Teleshopping 08:15 Pastila de ras 08:45 Teleshopping 09:15 Kosem 11:00 Puterea dragostei 12:00 stirile Kanal D 13:00 in cautarea adevarului 15:00 Steaua sufletului 17:00 Puterea dragostei 19:00 stirile Kanal D 20:00 Mireasa din Istanbul 23:00 Roata norocului (R) 01:00 stirile Kanal D (R) 02:00 Puterea dragostei (R) 04:30 in cautarea adevarului (R) 06:00 Teleshopping (R) 06:30 Pastila de ras 06:45 stirile Kanal D (R)

rn

PRIMA TV

rn

07:20 Focus (R) 08:00 Elisa (R) 09:30 Teleshopping 10:00 Mama mea gateste mai bine (R) 11:00 Teleshopping 11:30 Chef Dezbracatu’ (R) 12:00 Teleshopping 14:00 Camera de ras 14:30 Teleshopping 15:05 Parasutistii (R) 17:00 Elisa 18:00 Focus 18 19:30 Mama mea gateste mai bine 20:30 Pentru patrie – Partea I 22:30 Trasniti 23:30 Roscovanul 01:30 Pentru patrie (R) – Partea I 03:30 Mama mea gateste mai bine 04:15 Focus (R) 05:30 Apel de urgenta (R) 06:50 Teleshopping

rn

EUROSPORT

rn

07:00 Ciclism: Turul Frantei 08:00 Ciclism: Turul Valoniei 09:30 Omnisport: Watts Top 10 09:55 Campionatul Mondial de motociclism viteza, etapa din Cehia 10:45 Campionatul Mondial de motociclism viteza, etapa din Cehia 11:45 Campionatul Mondial de motociclism viteza, etapa din Cehia 12:45 Motociclism: Campionatul Mondial de motociclism viteza, etapa din Germania 13:15 Motociclism: Campionatul Mondial de motociclism viteza, etapa din Germania 14:00 Campionatul Mondial de motociclism viteza, etapa din Cehia 15:00 Campionatul Mondial de motociclism viteza, etapa din Cehia 16:00 Campionatul Mondial de motociclism viteza, etapa din Cehia 17:05 Omnisport: Watts Top 10 17:30 Jocurile olimpice: Forta unuia 18:00 Jocurile olimpice: Forta unuia 18:30 Ciclism: Turul Frantei 19:30 Ciclism: Turul Valoniei 21:00 stirile Eurosport 21:05 Snooker: Mastersul de la Riga, la Riga, in Letonia 23:00 stirile Eurosport 23:05 Jocurile olimpice: Drapel si familie 00:05 Jocurile olimpice: Forta unuia 00:35 Jocurile olimpice: Forta unuia 01:05 Snooker: Mastersul de la Riga, la Riga, in Letonia 02:35 Ciclism: Turul Valoniei 04:00 Snooker: Mastersul de la Riga, la Riga, in Letonia 06:00 Ciclism: Turul Frantei

rn

TVR 2

rn

07:00 Documentar 360 Geo (R) – China-in cautarea unui sot 08:00 Eroii n-au varsta (R) 09:00 Lonesome dove: suflet de pistolar (R) 09:55 Generatia Fit 10:00 Castiga Romania! 11:00 Ferma (R) 12:00 Telejurnal TVR 2 12:40 Teleshopping 13:00 Cultura minoritatilor 13:30 Pescar hoinar (R) 14:00 Documentar 360 Geo – Hochei in Himalaya 15:00 Vibe By Ioana Voicu (R) 15:30 Zile cu stil (R) 16:00 Lonesome dove: suflet de pistolar 16:55 Vara amintirilor 17:45 Drag de Marea mea! 18:45 E vremea ta! 19:00 Telejurnal TVR 2 20:00 Gala Umorului 21:10 O fata in parc 23:10 Everest 00:45 Femei de 10, barbati de 10 (R) 01:45 Femei de 10, barbati de 10 (R) 02:35 Vara amintirilor (R) 03:15 O fata in parc (R) 05:05 D’ale lu’ Mitica (R) 05:55 Imnul Romaniei 06:00 Cap compas (R) 06:30 Teleshopping

rn

PRO CINEMA

rn

07:30 Arestat la domiciliu 09:30 La bloc (R) 12:00 Cei 6 super eroi 14:00 Puterea credintei 16:00 Inside Job: Adevarul despre criza 18:15 La bloc 20:30 Ultima calatorie 22:30 Timpuri bune 00:30 Panza de paianjen 02:15 Timpuri bune (R) 03:45 La bloc (R) 05:45 Ce spun romanii (R)

rn

TVR 1

rn

07:00 Matinal 08:00 Matinal 09:00 Matinal 10:00 Ca’n viata 11:00 Ca’n viata 11:45 Teleshopping 12:20 5 minute de istorie cu Adrian Cioroianu 12:30 Dosar Romania (R) 13:30 Cronici Mediteraneene 14:00 Telejurnal 14:55 Vorbeste corect! 15:10 Opre Roma 16:00 EURO polis 16:50 Legendele palatului: Regele Geunchogo 17:45 Observatori la Parlamentul European 18:20 Lumini si umbre: Partea II 19:10 Povestea Cerbului de Aur 19:30 100 de povesti despre Marea Unire 19:40 Sport Meteo 20:00 Telejurnal 21:10 Penumbra 23:00 Legende si mistere 23:30 #Creativ 00:00 Telejurnal 00:30 Lumini si umbre: Partea II (R) 01:25 Povestea Cerbului de Aur (R) 01:50 Penumbra (R) 03:40 Sport (R) 04:00 Profesionistii… cu Eugenia Voda (R) 05:00 Legende si mistere (R) 05:30 Imnul Romaniei 05:35 Teleshopping 06:30 Cronici Mediteraneene (R)

rn

M1

rn

6.55 Azi dimineata. 9.52 Azi inainte de masa 13.01 Jurnal de pranz 13.55 Azi dupa masa 14.35 Unio 28 15.35 Gospodarul maghiar 16.35 Varsta 17.35 Esti acasa 18.53 Asta seara 19.00 Jurnal 20.05 Varsta 22.25 Jurnalul celor din V4 22.30 Jurnal mondial 22.50 Azi noapte 1.02 Jurnal de inchidere

rn

RTL Club

rn

7.00 Mag. de dimineata 10.05 Astro Show 13.20 Suleiman – ser. turc 15.35 Glades – crime pe litoral – ser. am. 16.40 Elif – pe drumul iubirii – ser. turc 17.50 Zdrobit – ser. turc 19.00 Jurnal RTL 21.05 Micul nostru sat – ser. magh. 22.05 intre prieteni – ser. magh. 22.50 Dumnezeul mi-a dat like – ser. am. 1.30 CSI: investigatorii din Miami – ser. am. 4.30 O nevasta noua de tot – ser. am.

rn

Duna

rn

8.15 Cinci continente 8.45 Prietenii lui Noe 9.20 Labirintul sor?ilor- ser. turc 10.05 Doctorul din province – ser. germ. 13.02 Jurnal 13.50 Pastratorii gusturilor – ser. gastr. 15.20 Cine este de fapt Wolfganga – ser. austr. 16.25 Dragoste infinita – ser. turc 17.15 Mama veterinara – ser. germ. 20.30 Patrula in Alpi – ser. it. 21.35 Descurcaretii – film fr. 23.20 Nimeni nu ma poate condamna – film it.

rn

Tv2

rn

7.15 Moca – mag. de dimineata 9.50 Exista o singura familie – ser. australian 11.45 Lumea astro 13.30 Bani murdari, dragoste curata – ser. turc 14.35 Walker, copoiul din Texas – ser. am. 15.40 Ramon, dragostea mea – ser. mex. 16.40 Pasarica – ser. turc 23.00 Cu forta – film am. 1.50 Detectivi privati – ser. magh. 5.25 in capcana – ser. germ.

Lasă un răspuns

NOTA: sunt interzise injuriile, incitările la ură ori violență, cuvintele obscene și atacul la persoană. Publicația „Graiul Sălajului” nu răspunde pentru opiniile postate în rubrica de comentarii, responsabilitatea formulării acestora revenind integral autorului comentariului. Orice persoană care se consideră prejudiciată de conținutul unui comentariu, are posibilitatea să solicite ștergerea comentariului respectiv, în baza unei cereri în acest sens, transmise pe adresa de email a redacției: graiulsj@unisys.ro

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *