noiembrie 29, 2022

Programul posturilor TV – 07.08.2019

PRO TV

rn

07:00 stirile Pro Tv 10:30 Vorbeste lumea 13:00 stirile Pro Tv 14:00 Sot de ocazie 16:00 Lectii de viata 17:00 stirile Pro Tv 18:00 Ce spun romanii 19:00 stirile Pro Tv 20:30 Las fierbinti 21:30 Jaf… la turnul mare 23:30 stirile Pro Tv 23:45 Risc maxim 01:45 Sot de ocazie (R) 03:15 Vorbeste lumea (R) 05:00 Ce spun romanii (R) 06:00 stirile Pro Tv

rn

PRO 2

rn

07:00 Vieti schimbate (R) 08:00 Te voi gasi, te voi iubi (R) 09:00 Teleshopping 09:15 Razbunare pe tocuri (R) 10:15 Inimi si lacrimi (R) 11:15 Teleshopping 11:45 Cealalta familie a sotului meu (R) 13:45 Teleshopping 14:00 Te voi gasi, te voi iubi (R) 15:00 Razbunare pe tocuri (R) 16:00 Vieti schimbate 17:00 Inimi si lacrimi 18:00 Te voi gasi, te voi iubi 19:00 Cealalta familie a sotului meu 21:00 Razbunare pe tocuri 22:00 Mostenirea 23:00 Vieti schimbate (R) 00:00 Cealalta familie a sotului meu (R) 02:00 Mostenirea (R) 02:45 Doctorul casei 04:15 Ce se intampla doctore ? 04:30 Mostenirea (R) 05:15 Te voi gasi, te voi iubi (R) 06:00 Inimi si lacrimi (R)

rn

ANTENA 1

rn

07:00 Observator 08:00 Neatza cu Razvan si Dani 12:00 Observator 14:00 Surorile 16:00 Observator 17:00 Gazda perfecta 19:00 Observator 20:00 Poftiti pe la noi! 23:00 Placinta Americana – Nunta 01:00 intuneric total 03:00 Observator (R) 04:00 Surorile (R) 06:00 Observator

rn

KANAL D

rn

07:30 Teleshopping 08:15 Pastila de ras 08:45 Teleshopping 09:15 Kosem 11:00 Puterea dragostei 12:00 |tirile Kanal 13:00 in cautarea adevarului 15:00 Steaua sufletului 17:00 Puterea dragostei 19:00 |tirile Kanal D 20:00 Mireasa din Istanbul 23:00 Cash Taxi 00:30 |tirile Kanal D (R) 01:30 Puterea dragostei (R) 04:00 in cautarea adevarului (R) 05:30 Pastila de ras 06:00 Teleshopping (R) 06:30 Pastila de ras 06:45 |tirile Kanal D (R)

rn

EUROSPORT

rn

08:25 Ciclism: Turul Poloniei 09:25 Snooker: Campionatul International, la Daqing, in China 13:00 Snooker: Campionatul International, la Daqing, in China 14:25 Snooker: Campionatul International, la Daqing, in China 18:00 Snooker: Campionatul International, la Daqing, in China 19:00 Omnisport: Watts 19:15 Ciclism: Turul Frantei 20:15 Omnisport: Watts Top 10 20:30 Jocurile olimpice: Cantonamentele campionilor 21:00 stirile Eurosport 21:05 Snooker: Campionatul International, la Daqing, in China 22:55 stirile Eurosport 23:00 Golf: Circuitul PGA, la Greensboro, in Statele Unite 00:00 Jocurile olimpice: Legende vii 00:30 Jocurile olimpice: Forta unuia 01:00 Jocurile olimpice: Cantonamentele campionilor 01:30 Ciclism: Turul Poloniei 02:30 Snooker: Campionatul International, la Daqing, in China 04:00 Omnisport: Watts Top 10 04:15 Jocurile olimpice: Forta unuia 04:45 Ciclism: Turul Frantei 05:45 Ciclism: Turul Poloniei

rn

TVR 2

rn

07:00 Documentar 360 Geo (R) 08:00 Eroii n-au varsta (R) 09:00 Lonesome dove: suflet de pistolar (R) 09:55 Generatia Fit 10:00 Castiga Romania! 11:00 Gala Umorului 12:00 Telejurnal TVR 2 12:40 Teleshopping 13:00 Cultura minoritatilor 13:30 Cap compas (R) 14:00 Documentar 360 Geo 15:00 Eroii n-au varsta 15:55 Filler 16:00 Lonesome dove: suflet de pistolar 16:55 Oanapp 17:55 Primaverii 18:45 E vremea ta! 19:00 Telejurnal TVR 2 20:10 California 22:10 Caracatita 23:15 Castiga Romania! (R) 00:15 California (R) 02:00 Oanapp (R) 02:50 E vremea ta! (R) 03:05 Telejurnal TVR 2 (R) 04:00 Filler 04:05 Caracatita (R) 05:00 Gala Umorului (R) 05:55 Imnul Romaniei 06:00 Poate nu stiai 06:15 Teleshopping

rn

TVR 1

rn

07:00 Matinal 08:00 Matinal 09:00 Matinal 10:00 Ca’n viata 11:00 Ca’n viata 11:45 Teleshopping 12:20 Legendele palatului: Regele Geunchogo 13:20 5 minute de istorie cu Adrian Cioroianu (R) 13:30 Cooltura 14:00 Telejurnal 14:55 Vorbeste corect! 15:10 Convietuiri 16:50 Legendele palatului: Regele Geunchogo 17:50 Vorbeste corect! (R) 18:00 Lumini si umbre: Partea II 19:10 Povestea Cerbului de Aur 19:40 Sport Meteo 20:00 Telejurnal 21:00 Romania 9 22:10 Norocosii 00:00 Telejurnal 00:30 Lumini si umbre: Partea II (R) 01:45 Povestea Cerbului de Aur (R) 02:15 Bobby (R) 04:10 Telejurnal (R) 05:00 Levintza prezinta (R) 05:30 Cooltura (R) 05:55 Imnul Romaniei 06:00 Romania 9 (R)

rn

PRO CINEMA

rn

08:15 Arestat la domiciliu 10:30 La bloc (R) 12:45 Echipa trasnita 14:45 Iepurasul casei 16:45 Domnul si doamna Stewart 18:15 La bloc 20:30 Pathfinder – intre doua lumi 22:30 Vampirii desertului 00:30 Pathfinder – intre doua lumi (R) 02:15 Vampirii desertului (R) 04:00 La bloc (R) 05:00 La Maruta (R)

rn

PRIMA TV

rn

07:20 Focus (R) 08:00 Elisa (R) 09:30 Teleshopping 10:00 Starea natiei (R) 11:00 Teleshopping 11:30 Happy News (R) 12:00 Teleshopping 14:00 Camera de ras 14:30 Teleshopping 15:05 Buzduganul cu trei peceti (R) – Partea a II-a 17:00 Elisa 18:00 Focus 18 19:30 Mama mea gateste mai bine 20:30 Un urias cu inima mare 22:30 Starea natiei – Sezon nou 23:30 Focus din inima Romaniei 00:00 Calculatorul marturise?te 01:30 Agentu’ CIA (R) 03:30 Mama mea gateste mai bine (R) 04:30 Trasniti (R) 05:30 Apel de urgenta (R) 06:50 Teleshopping

Lasă un răspuns

NOTA: sunt interzise injuriile, incitările la ură ori violență, cuvintele obscene și atacul la persoană. Publicația „Graiul Sălajului” nu răspunde pentru opiniile postate în rubrica de comentarii, responsabilitatea formulării acestora revenind integral autorului comentariului. Orice persoană care se consideră prejudiciată de conținutul unui comentariu, are posibilitatea să solicite ștergerea comentariului respectiv, în baza unei cereri în acest sens, transmise pe adresa de email a redacției: graiulsj@unisys.ro

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *