februarie 4, 2023

Pro TV

rn

7.00 Stirile Pro TV 10.30 Vorbeste lumea 13.00 Stirile Pro TV 14.00 Lectii de viata 15.00 La Maruta 17.00 Stirile Pro TV 18.00 Ce spun romanii 19.00 Stirile Pro TV 20.30 Las Fierbinti 21.30 Pompierii 23.30 Stirile Pro TV 23:45 Escape Plan: Testul suprem (R) 02:00 Lectii de viata (R) 03:00 Vorbeste lumea 05:00 Ce spun romanii (R) 06:00 Stirile Pro TV

rn

Pro 2
7:00 Vieti schimbate (r) 8:00 Te voi gasi, te voi iubi 09:00 Teleshopping 9.15 Razbunare pe tocuri (r) 10:15 Inimi si lacrimi 11:15 Teleshopping 11:45 Cealalta familie a sotului meu (R) 13:45 Teleshopping 14:00 Te voi gasi, te voi iubi (r) 15:00 Razbunare pe tocuri (R) 16:00 Vieti schimbate 17.00 Inimi si lacrimi 18:00 Te voi gasi, te voi iubi 19:00 Cealalta familie a sotului meu 21:00 Razbunare pe tocuri 22:00 Mostenirea 23:00 Vieti Schimbate (R) 00:00 Cealalta familie a sotului meu (R) 02:00 Mostenirea (R) 02:45 Doctorul casei (R) 03:30 Daria, iubirea mea 04:15 Ce se intampla doctore? (R) 04:30 Mostenirea (R) 05:15 Te voi gasi, te voi iubi (R) 06:00 Inimi si lacrimi (R)

rn

Antena 1
7.00 Observator 8.00 Neatza cu Razvan si Dani 12.00 Observator 14.00 Fetita mea 16.00 Observator 17.00 Acces direct 19.00 Observator 20.00 Poftiti pe la noi! 23.00 Xtra Night Show 01:00 Fetita mea (R) 02:45 Acces Direct (R) 04:15 Fetita Mea (R) 06:00 Observator

rn

Kanal D
7.30 Teleshopping 8.15 Pastila de râs 8.45 Teleshopping 9.15 Kosem 11.00 Puterea dragostei 12.00 Stirile Kanal D 13.00 "n cautarea adevarului 15.00 Teo Show 17.00 Puterea dragostei 19.00 stirile Kanal D 20.00 Pretul fericirii 23.00 Vulturii de noapte 01:00 Stirile Kanal D (R) 02:00 Vrei sa fii milionar (R) 03:15 Puterea dragostei (R) 06:00 Teleshopping (R) 06:30 Pastila de ras 06:45 Stirile Kanal D (R)

rn

Prima TV
7:20 Focus (R) 08:00 Orgolii (R) 09:30 Teleshopping 10:00 Starea natiei (R) 11:00 Teleshopping 11:30 Secrete de stil (R) 12:00 Teleshopping 14:00 Camera de ras 14:30 Teleshopping 15:00 A doua cadere a Constantinopolului 17:00 Orgolii 18:00 Focus 18 19:30 Mama mea gateste mai bine 20:30 Mercenarul 22:30 FOcus din inima ROmaniei 23:00 Paradisul in direct 01:00 Totul sau nimic (R) 03:00 Mama mea gateste mai bine (R) 04:00 Trasniti (R) 05:30 Apel de urgenta (R) 06:50 Teleshopping

rn

Eurosport
07:30 Ciclism: Turul Frantei astazi 08:30 Superbike: Campionatul Mondial, la Donington, in Regatul Unit 09:15 Omnisport: Watts 09:30 Ciclism: Turul Frantei 10:55 Motocros: Campionatul Mondial, in Indonezia 11:25 Campionatul Mondial, in Indonezia 12:00 Ciclism: Turul Frantei astazi stop_coloana 13:00 Ciclism: Turul Frantei 18:30 Ciclism: Turul Frantei – Extra 19:00 Tenis: Turneul de Mare slem de la Wimbledon, la Londra, Regatul Unit 20:00 Iahting: "n spiritul iahtingului 20:30 Atletism: Concursul Premium, la Lucerna, in Elvetia 22:55 Stirile Eurosport 23:00 Curse de masini: WTCR, la Vila Real, in Portugalia 23:30 Formula e: Campionatul FIA, la New York, in Statele Unite 00:00 Curse de masini: Challenge-ul Mondial Blancpain GT Asia, la Fuji, in Japonia 00:30 Ciclism: Turul Frantei astazi 01:30 Calarie: Excelenta ecvestra 02:00 Atletism: Concursul Premium, la Lucerna, in Elvetia 02:30 Ciclism 03:30 Formula e: Campionatul FIA, la New York, in Statele Unite 04:00 Ciclism: Turul Frantei 06:00 Atletism: Concursul Premium, la Lucerna, in Elvetia

rn

TVR 1
7.00 Matinal 08:00 Matinal 9.00 Matinal 10.00 Cain viata 11:00 Cain viata 11:45 Teleshopping 12:20 Iubire imposibila (R) 13:30 Lumea azi 14:00 Telejurnal 14:55 Vorbeste corect! 15:10 Magiara de pe unu 16:45 iubire imposibila 18:00 Fan de vara 19:00 Fan de vara 19:40 Sport Meteo 20:00 Telejurnal 21:00 Romania 9 22:10 Malcolm X 01:35 Fan de Vara 02:25 Fan de vara (R) 02:55 Levintza prezinta (R) 03:20 Aventura Urbana (R) 04:00 Discover Romania 04:10 Telejurnal (R) 05:00 Drumul succesului (R) 05:30 Lumea azi (R) 05:55 Imnul Romaniei 06:00 Romania 9 (R)

rn

TVR 2
07:00 Documentar 360 Geo (R) 08:00 Ciresarii (R) 08:50 Discover Romania 09:00 Bibliotecarii (R) 09:55 Generatia Fit 10S:00 Castiga Romania! 11:00 Femei de 10, barbati de 10 (R) 12:00 Telejurnal TVR 2 12:40 Teleshopping 13:00 Cultura minoritatilor 13:30 Sanatate cu de toate (R) 14:00 Documentar 360 Geo 15:00 Ciresarii 15:50 Filler 16:00 Bibliotecarii 16:50 Oanapp 17:50 Primaverii 18:45 E vremea ta ! 19:00 Telejurnal TVR 2. 20:00 Diale lui Mitica (R) 21:00 Destine ca-n filme 22:10 Caracatita 23:10 Castiga Romania! (R) 00:10 Cosmarul american (R) 02:00 Oanapp (R) 02:50 E vremea ta! (R) 03:05 Telejurnal TVR 2 (R) 03:55 Filler 04:05 Caracatita (R) 05:00 Mic dejun cu un campion (R) 05:55 Imnul Romaniei 06:00 Poate nu stiai 06:15 Teleshopping

rn

Pro Cinema
07:30 Harvard Park – Terenul legendelor (R) 09:30 La bloc (R) 12:00 Amnezie cu surprize (R) 14:15 Hotel pentru catei (R) 16:15 Puterea credintei 18:15 La bloc 20:30 Eliminatorii 22:30 Timpuri bune 00:30 Eliminatorii (R) 02:30 Timpuri bune (R) 04:00 La bloc (R) 06:00 O iubire ca-n povesti (R)

Lasă un răspuns

NOTA: sunt interzise injuriile, incitările la ură ori violență, cuvintele obscene și atacul la persoană. Publicația „Graiul Sălajului” nu răspunde pentru opiniile postate în rubrica de comentarii, responsabilitatea formulării acestora revenind integral autorului comentariului. Orice persoană care se consideră prejudiciată de conținutul unui comentariu, are posibilitatea să solicite ștergerea comentariului respectiv, în baza unei cereri în acest sens, transmise pe adresa de email a redacției: graiulsj@unisys.ro

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Sari la conținut