Programul posturilor TV - 13.09.2019

0
304
Programul posturilor TV - 13.09.2019

PRO TV

07:00 stirile Pro Tv 10:30 Vorbeste lumea 13:00 stirile Pro Tv 14:00 Lectii de viata 15:00 La Maruta 17:00 stirile Pro Tv 18:00 Ce spun romanii 19:00 stirile Pro Tv 20:30 Vocea Romaniei 23:30 Vlad (R) 01:30 Las fierbinti (R) 03:00 Lectii de viata (R) 04:00 Vorbeste lumea (R) 06:00 Ce se intampla doctore ? (R) 06:30 Arena bucatarilor (R)

PRO 2

07:45 Numai iubirea (R) 09:00 Teleshopping 09:15 Razbunare pe tocuri (R) 10:15 Pretul dragostei (R) 11:15 Teleshopping 11:45 Cealalta familie a sotului meu (R) 13:45 Teleshopping 14:00 Secrete in familie 15:00 Razbunare pe tocuri (R) 16:00 Dragoste de contrabanda 17:00 Inimi si lacrimi 18:00 Legea iubirii 19:00 Cealalta familie a sotului meu 21:00 Razbunare pe tocuri 22:00 Pretul dragostei 23:00 Numai iubirea 00:15 Cealalta familie a sotului meu (R) 02:15 Dragoste de contrabanda (R) 03:00 Inimi si lacrimi (R) 04:00 Pretul dragostei (R) 04:45 Legea iubirii (R) 05:30 Inimi si lacrimi (R) 06:30 Dragoste de contrabanda (R)

ANTENA 1

07:00 Observator 08:00 Neatza cu Razvan si Dani 12:00 Observator 14:00 Cennet 16:00 Observator 17:00 Acces direct 19:00 Observator 20:00 iUmor - (sezon nou) 22:30 Nea Marin Miliardar 00:30 Insula iubirii (R) 03:15 Acces direct (R) 05:00 Intrusul 06:00 Observator

KANAL D

07:30 Teleshopping 08:15 Pastila de ras 08:45 Teleshopping 09:15 Kosem 11:00 Puterea dragostei 12:00 |tirile Kanal D 13:00 in cautarea adevarului 15:00 Teo Show 17:00 Puterea dragostei 19:00 |tirile Kanal D 20:00 Lacrimi la Marea Neagra 23:00 Rapirea 01:00 |tirile Kanal D (R) 02:00 Puterea dragostei (R) 04:30 in cautarea adevarului (R) 06:00 Teleshopping (R) 06:30 Pastila de ras 06:45 |tirile Kanal D (R)

EUROSPORT

08:00 Snooker: Mastersul de la Shanghai, China 08:55 Snooker: Mastersul de la Shanghai, China 09:30 Snooker: Mastersul de la Shanghai, China 09:55 Motociclism: Campionatul Mondial de motociclism viteza, etapa din San Marino 10:45 Motociclism: Campionatul Mondial de motociclism viteza, etapa din San Marino 11:45 Motociclism: Campionatul Mondial de motociclism viteza, etapa din San Marino 12:45 Omnisport: Watts 13:00 Jocurile olimpice: Cantonamentele campionilor 13:30 Tenis: Openul Statelor Unite, la Flushing Meadows, New York 14:00 Motociclism: Campionatul Mondial de motociclism viteza, etapa din San Marino 15:00 Motociclism: Campionatul Mondial de motociclism viteza, etapa din San Marino 16:00 Motociclism: Campionatul Mondial de motociclism viteza, etapa din San Marino 17:00 Ciclism: Turul Spaniei 18:45 Ciclism: Turul Spaniei - Vuelta Extra 19:15 Ciclism: Turul Marii Britanii 20:30 Omnisport: Watts 20:50 stirile Eurosport 21:00 Ciclism: GP Quebec 23:30 stirile Eurosport 23:40 Ciclism: Turul Spaniei 01:05 Omnisport: Watts 01:15 Ciclism: Turul Marii Britanii 02:30 Snooker: Mastersul de la Shanghai, China 04:00 Ciclism: Turul Spaniei 05:00 Snooker: Mastersul de la Shanghai, China 06:30 Ciclism: Turul Spaniei

PRO CINEMA

07:15 Modelul (R) 09:30 La bloc (R) 12:00 infrangerea (R) 14:30 Insula interzisa (R) 15:45 Drumul spre Cordura 18:15 La bloc 20:30 Ziua cartitei 22:30 Cine rade la urma... 00:30 Ziua cartitei (R) 02:30 Cine rade la urma... (R) 04:00 La bloc (R) 06:15 Ce spun romanii (R)

PRIMA TV

07:20 Paradisul femeilor (R) 09:30 Teleshopping 10:00 Starea natiei (R) 11:00 Teleshopping 11:30 Chef Dezbracatu’ (R) 12:00 Teleshopping 14:00 Camera de ras 14:30 Teleshopping 15:05 Focus 16:00 Paradisul femeilor 18:00 Focus 18 19:30 Mama mea gateste mai bine 20:30 La limita extrema 22:30 Trasniti (R) 01:30 Constantin 60\' 03:00 Nimeni nu-i perfect 03:30 Pasiune Toscana 05:30 Elisa (R) 06:50 Teleshopping

TVR 1

07:00 Matinal 08:00 Matinal 09:00 Matinal 10:00 Ca\'n viata 11:00 Ca\'n viata 11:30 Teleshopping 12:00 Legendele palatului: Regele Geunchogo 13:00 Parlamentul Romaniei 13:30 Cronici Mediteraneene 14:00 Telejurnal 14:55 Vorbeste corect! 15:10 Opre Roma 16:00 EURO polis 16:50 Legendele palatului: Regele Geunchogo 18:00 Observatori la Parlamentul European 18:35 Europa mea 19:40 Sport Meteo 20:00 Telejurnal 21:10 Evita 23:25 #Creativ 23:55 Vorbeste corect! (R) 00:00 Telejurnal 00:30 Noptile Cerbului de Aur - Brasov, 2019 01:10 Festivalul International de Folclor Cantecele muntilor (R) 02:50 Profesionistii... cu Eugenia Voda (R) 03:40 Telejurnal (R) 04:30 Europa mea (R) 05:30 Imnul Romaniei 05:35 Teleshopping 06:30 Cronici Mediteraneene (R)

TVR 2

07:00 Documentar 360 Geo (R) 08:05 Racheta alba (R) 08:50 Discover Romania 09:00 Iubire dincolo de timp (R) 09:55 Generatia Fit 10:00 Festivalul Concurs National de Interpretare a Muzicii Usoare Romnesti TROFEUL TINERETII-Amara 2018 (R) 11:00 Ferma (R) 12:00 Telejurnal TVR 2 12:40 Teleshopping 13:00 Cultura minoritatilor 13:30 Pescar hoinar (R) 14:00 Documentar 360 Geo 15:00 Directia: sud-vest! 15:30 Zile cu stil (R) 16:00 Iubire dincolo de timp 16:55 Toamna amintirilor 17:45 Ulita spre Europa 18:45 E vremea ta! 19:00 Telejurnal TVR 2 20:00 Gala Umorului 21:10 Autostrada destinelor 22:50 Discover Romania 23:10 Doi 00:50 Femei de 10, barbati de 10 (R) 01:50 Femei de 10, barbati de 10 (R) 02:40 Autostrada destinelor (R) 04:10 Doi (R) 05:40 Discover Romania 05:55 Imnul Romaniei 06:00 Cap compas (R) 06:30 Teleshopping

COMENTARII

LASA UN COMENTARIU

Comentariu
Nume

Site-ul graiulsalajului.ro nu raspunde pentru opiniile postate in rubrica de comentarii, responsabilitatea formularii acestora revine integral autorului comentariului.