Programul posturilor TV - 10.09.2019

0
223
Programul posturilor TV - 10.09.2019

PRO TV
07:00 stirile Pro Tv 10:30 Vorbeste lumea 13:00 stirile Pro Tv 14:00 Lectii de viata 15:00 La Maruta 17:00 stirile Pro Tv 18:00 Ce spun romanii 19:00 stirile Pro Tv 20:30 Visuri la cheie 22:30 Masterchef 23:30 stirile Pro Tv 00:00 Cealalta femeie (R) 02:15 Masterchef (R) 03:00 Vorbeste lumea (R) 05:00 Ce spun romanii (R) 06:00 stirile Pro Tv

PRO 2

07:45 Numai iubirea (R) 09:00 Teleshopping 09:15 Razbunare pe tocuri (R) 10:15 Pretul dragostei (R) 11:15 Teleshopping 11:45 Cealalta familie a sotului meu (R) 13:45 Teleshopping 14:00 Secrete in familie 15:00 Razbunare pe tocuri (R) 16:00 Dragoste de contrabanda 17:00 Inimi si lacrimi 18:00 Legea iubirii 19:00 Cealalta familie a sotului meu 21:00 Razbunare pe tocuri 22:00 Pretul dragostei 23:00 Numai iubirea 00:15 Cealalta familie a sotului meu (R) 02:15 Dragoste de contrabanda (R) 03:00 Inimi si lacrimi (R) 04:00 Ce se intampla doctore ? 04:15 Pretul dragostei (R) 05:00 Legea iubirii (R) 05:45 Inimi si lacrimi (R) 06:45 Dragoste de contrabanda (R)

ANTENA 1

07:00 Observator 08:00 Neata cu Razvan si Dani 12:00 Observator 14:00 Cennet 16:00 Observator 17:00 Acces direct - cu Mirela Vaida 19:00 Observator 20:00 Sacrificiul - Premiera 22:15 Misiune de salvare 00:30 Xtra Night Show 01:30 Intrusul (R) 02:30 Observator (R) 03:15 Acces direct (R) 05:00 Intrusul 06:00 Observator

KANAL D

07:30 Teleshopping 08:15 Pastila de ras 08:45 Teleshopping 09:15 Kosem 11:00 Puterea dragostei 12:00 stirile Kanal D 13:00 in cautarea adevarului 15:00 Teo Show 17:00 Puterea dragostei 19:00 stirile Kanal D 20:00 Lacrimi la Marea Neagra 23:30 Cash Taxi 00:30 stirile Kanal D (R) 01:30 Puterea dragostei (R) 04:30 in cautarea adevarului (R) 06:00 Teleshopping (R) 06:30 Pastila de ras 06:45 stirile Kanal D (R)

EUROSPORT

08:00 Snooker: Mastersul de la Shanghai, China 08:55 Snooker: Mastersul de la Shanghai, China 09:30 Snooker: Mastersul de la Shanghai, China 12:30 Snooker: Mastersul de la Shanghai, China 13:30 Calarie: Marele slem Rolex, la Calgary, in Canada 14:30 Ciclism: Turul Marii Britanii 15:05 Ciclism: Turul Spaniei 16:00 Ciclism: Turul Spaniei 18:45 Ciclism: Turul Spaniei - Vuelta Extra 19:15 Ciclism: Turul Marii Britanii 20:30 Snooker: Mastersul de la Shanghai, China 21:15 stirile Eurosport 21:25 Tir: Cupa Mondiala la pusca si pistol, la Rio de Janeiro, in Brazilia 21:55 Ciclism: Turul Spaniei 23:00 stirile Eurosport 23:15 Snooker: Mastersul de la Shanghai, China 01:20 Ciclism: Turul Marii Britanii 02:30 Snooker: Mastersul de la Shanghai, China 04:00 Ciclism: Turul Spaniei 05:00 Snooker: Mastersul de la Shanghai, China 06:30 Ciclism: Turul Spaniei

PRO CINEMA

07:15 infrangerea (R) 09:45 La bloc (R) 12:15 Crescandu-l pe Waylon (R) 14:15 Printesa si soldatul 16:15 Modelul 18:30 La bloc 20:30 Vanatoarea ultimului dragon 22:15 Echipa de fotbal 00:00 Vanatoarea ultimului dragon (R) 01:45 Echipa de fotbal (R) 03:15 La bloc (R) 05:45 La Maruta (R)

PRIMA TV

07:20 Paradisul femeilor (R) 09:30 Teleshopping 10:00 Starea natiei (R) 11:00 Teleshopping 11:30 Happy News (R) 12:00 Teleshopping 14:00 Camera de ras 14:30 Teleshopping 15:05 Focus 16:00 Paradisul femeilor 18:00 Focus 18 - Starea sanatatii 19:30 Mama mea gateste mai bine 20:30 Cronica carcotasilor 22:30 Starea natiei - Betman 23:30 Focus din inima Romaniei 00:00 Trasniti (R) 01:00 Cronica carcotasilor (R) 03:00 Nimeni nu-i perfect 03:30 Pasiune Toscana (R) 05:30 Elisa 06:50 Teleshopping

TVR 1

07:00 Matinal 08:00 Matinal 09:00 Matinal 10:00 Tezaurul Romaniei de la Moscova 11:00 Adevaruri despre trecut 11:30 Teleshopping 12:00 Legendele palatului: Regele Geunchogo 13:00 Tribuna partidelor parlamentare 13:30 Cooltura 14:00 Telejurnal 14:55 Vorbeste corect! 15:10 Convietuiri 16:50 Legendele palatului: Regele Geunchogo 17:50 Vorbeste corect! (R) 18:00 Handbal feminin, Liga Florilor: CS Minaur Baia Mare - CSM Bucuresti 19:40 Sport Meteo 20:00 Telejurnal 21:00 Romania 9 22:10 Comoara apasilor 23:45 Moment Art (R) 00:00 Telejurnal 00:30 Noptile Cerbului de Aur - Brasov, 2019 01:00 Aventura urbana (R) 02:00 Comoara apasilor (R) 03:25 Sport Meteo 03:45 Telejurnal (R) 04:30 M.A.I. aproape de tine (R) 05:00 #Creativ (R) 05:30 Cooltura (R) 05:55 Imnul Romaniei 06:00 Romania 9 (R)

TVR 2

07:00 Documentar 360 Geo (R) 08:05 Racheta alba (R) 08:50 Discover Romania 09:00 Iubire dincolo de timp (R) 09:55 Generatia Fit 10:00 Festivalul Concurs National de Interpretare a Muzicii Usoare Romnesti TROFEUL TINERETII-Amara 2018 (R) 11:00 Drag de Marea mea! (R) 12:00 Telejurnal TVR 2 12:40 Teleshopping 13:00 Cultura minoritatilor 13:30 Cap compas (R) 14:00 Documentar 360 Geo 15:05 Racheta alba 15:50 Filler 16:00 Iubire dincolo de timp 16:55 Oanapp 17:45 Ulita spre Europa 18:45 E vremea ta! 19:00 Telejurnal TVR 2 20:10 Zorro 22:20 Caracatita 23:25 Festivalul Concurs National de Interpretare a Muzicii Usoare Romnesti TROFEUL TINERETII-Amara 2019 00:25 Zorro (R) 02:25 Oanapp (R) 03:10 Telejurnal TVR 2 (R) 04:05 Caracatita (R) 05:00 Gala Umorului (R) 05:55 Imnul Romaniei 06:00 Poate nu stiai 06:15 Teleshopping

COMENTARII

LASA UN COMENTARIU

Comentariu
Nume

Site-ul graiulsalajului.ro nu raspunde pentru opiniile postate in rubrica de comentarii, responsabilitatea formularii acestora revine integral autorului comentariului.