Sondaj



RSS Feed

Program TV 10.07.2019

11 Iulie 2019

Pro TV

7.00 Stirile Pro TV 10.30 Vorbeste lumea 13.00 Stirile Pro TV 14.00 Lectii de viata 15.00 La Maruta 17.00 Stirile Pro TV 18.00 Ce spun romanii 19.00 Stirile Pro TV 20.30 Las Fierbinti 21.30 Fotbal Europa League: FCSB - Milsami 23.30 Stirile Pro TV 23:45 Ultima sansa 01:45 Lectii de viata (R) 02:30 Arena bucatarilor 03:00 Vorbeste lumea (R) 05:00 Ce spun romanii(R) 06:00 Stirile Pro Tv

Pro 2

7:00 Vieti schimbate (r) 8:00 Te voi gasi, te voi iubi 09:00 Teleshopping 9.15 Razbunare pe tocuri (r) 10:15 Inimi si lacrimi 11:15 Teleshopping 11:45 Cealalta familie a sotului meu (R) 13:45 Teleshopping 14:00 Te voi gasi, te voi iubi (r) 15:00 Razbunare pe tocuri (R) 16:00 Vieti schimbate 17.00 Inimi si lacrimi 18:00 Te voi gasi, te voi iubi 19:00 Cealalta familie a sotului meu 21:00 Razbunare pe tocuri 22:00 Mostenirea 23:00 Vieti Schimbate (R) 00:00 Cealalta familie a sotului meu (R) 02:00 Mostenirea (R) 02:45 Doctorul casei (R) 03:30 Daria, iubirea mea 04:15 Ce se intampla doctore? (R) 04:30 Mostenirea (R) 05:15 Te voi gasi, te voi iubi (R) 06:00 Inimi si lacrimi (R)

Antena 1

7.00 Observator 8.00 Neatza cu Razvan si Dani 12.00 Observator 14.00 Surorile 16.00 Observator 17.00 Acces direct 19.00 Observator 20.00 Cum sa scapi de un tip in 10 zile 22:15 Stai, ca trage mama! 00:00 Extra Night Show 01:00 Surorile (R) 02:45 Acces direct (R) 04:15 Surorile (R) 06:00 Observator

Kanal D

7.30 Teleshopping 8.15 Pastila de râs 8.45 Teleshopping 9.15 Kosem 11.00 Puterea dragostei 12.00 Stirile Kanal D 13.00 "n cautarea adevarului 15.00 Teo Show 17.00 Puterea dragostei 19.00 Stirile Kanal D 20.00 Pretul fericirii 23.00 Se striga darul (R) 01:00 Stirile Kanal D (R) 02:00 Puterea dragostei (R) 04:30 "n cautarea adevarului (R) 06:00 Teleshopping (R) 06:30 Pastila de ras 06:45 Stirile Kanal D (R)

Prima TV

7:20 Focus (R) 08:00 Orgolii (R) 09:30 Teleshopping 10:00 Mama mea gateste mai bine (R) 11:00 Teleshopping 11:30 Casa: constructie si design (R) 12:00 Teleshopping 14:00 Camera de ras 14:30 Teleshopping 15:00 Secretul armei secrete (R) 17:00 Orgolii 18:00 Focus 18 19:30 Mama mea gateste mai bine 20:30 Povestea unei crime 117: Actiune in Rio 22:30 FOcus din inima Romaniei 23:00 Razboiul domnitelor 01:00 Povestea unei crime (R) 117: Actiune in Rio (R) 03:00 Mama mea gateste mai bine (R) 04:00 Trasniti (R) 05:30 Apel de urgenta (R) 06:50 Teleshopping

Eurosport

07:30 Ciclism: Turul Frantei astazi 08:30 Curse de masini: WTCR, la Vila Real, in Portugalia 09:00 Formula e: Campionatul FIA, la New York, in Statele Unite 09:30 Ciclism: Turul Frantei 11:00 Atletism: Concursul Premium, la Lucerna, in Elvetia 12:30 Ciclism: Turul Frantei 13:55 Ciclism: Turul Frantei 18:45 Cliclism: Turul Frantei -

 Program TV 10.07.2019
Extra 19:15 Tenis: Turneul de Mare Slem la Wimbledon, la Londra, Regatul Unit 20:55 Stirile Eurosport 21:00 Tir: Campionatul Mondial, in Italia 22:00 Ciclism: Turul Frantei astazi 22:55 Stirile Eurosport 23:00 Atletism: Universiada, la Napoli, in Italia 01:00 Ciclism: Turul Frantei astazi 02:00 Superbike: Campionatul Mondial, la Donington, in Regatul Unit 02:30 Curse de masini: WTCR, la Vila Real, in Portugalia 03:00 Curse de masini: Campionatul Mondial de anduranta, la Le Mans, in Franta 04:00 Ciclism: Turul Frantei 06:00 Curse de masini: WTCR, la Vila Real, in Portugalia 06:30 Formula e : Campionatul FIA, la New York, in Statele Unite

TVR 1

7.00 Matinal 08:00 Matinal 9.00 Matinal 10.00 Cain viata 11:00 Cain viata 11:45 Teleshopping 12:20 Iubire imposibila (R) 13:30 Vizita de lucru 14:00 Telejurnal 14:55 Vorbeste corect! 15:10 Akzente 16:45 iubire imposibila 18:00 Ioan-Paul al II-lea: viata unui sfant 18:35 Ioan Paul al II-lea - Un papa care a scris istorie 19:40 Sport Meteo 20:00 Telejurnal 21:00 Romania 9 22:00 Mostenirea clandestina 23:00 Arheologia crimelor comunismului 00:00 Telejurnal 00:30 Habemus Papam: o istorie a puterii (R) 02:00 Malcolm X (R) 05:15 Exclusiv in Romania 05:55 Imnul Romaniei 06:00 Romania 9 (R)

TVR 2

07:00 Documentar 360 Geo - Vietnam-lupta pentru salvarea ursilor negri 08:00 Ciresarii (R) 08:50 Discover Romania 09:00 Bibliotecarii (R) 09:55 Generatia Fit 10:00 Castiga Romania! 11:00 Drag de Romania mea (R) 12:00 Telejurnal TVR 2 12:40 Teleshopping 13:00 Cultura minoritatilor 13:30 Natura si aventura 14:00 Documentar 360 China-stupii maestrului xing 15:00 Ciresarii 15:50 Filler 16:00 Bibliotecarii 16:50 Oanapp 17:50 Primaverii 18:45 E vremea ta ! 19:00 Telejurnal TVR 2. 20:10 Efecte personale 22:10 Caracatita 22:10 Caracatita 23:15 Castiga Romania! (R) 00:15 Efecte personale (R) 02:05 Oanapp (R) 03:10 Telejurnal TVR 2 (R) 04:05 Caracatita (R) 05:00 Destina ca-n filme (R) 05:55 Imnul Romaniei 06:00 Poate nu stiai 06:15 Teleshopping

Pro Cinema

07:45 Puterea credintei (R) 09:45 La bloc (R) 12:15 Harvard Park - Terenul legendelor (R) 14:15 Nou-venita in oras (R) 16:15 Drumul spre Bali 18:15 La bloc 20:30 Curierul 22:30 La hotarul nebuniei 00:!5 Pegas si HImera 02:00 La hotarul nebuniei (R) 03:30 La Maruta (R) 05:00 La bloc (R) 06:15 La Maruta(R)

Vizualizari 243
Comentarii articol (1)

>

in 11 Iulie 2019 15:04

Programul de la salajanul unde e

 (nu este publicat)
NOTA: Sunt interzise injuriile, cuvintele obscene si atacul la persoana.

Site-ul graiulsalajului.ro nu raspunde pentru opiniile postate in rubrica de comentarii, responsabilitatea formularii acestora revine integral autorului comentariului.